KONST / Litografier / Färglitografi 12689316
nr 1268 9316
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga, 10/36. Signerad. Motivet: 57x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:56:01
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann